Afrit 12 Hansbeke

Welkom!

WORD JIJ ONS NIEUW KERNLID IN 2024? 

Hou je van ons dorp en wil je graag een actieve rol spelen in het verbeteren van de leefbaarheid en de samenhang? Dan is de kerngroep van de dorpsraad iets voor jou! De dorpsraad wil de brug vormen tussen de mensen van Hansbeke en de stadsdiensten van Deinze. De kerngroep organiseert de dorpsraden, waar iedereen zijn of haar mening en ideeën kan delen over verschillende thema's die ons dorp aanbelangen. De kerngroep zorgt ook voor de communicatie via de website, de sociale media en de nieuwsbrief. Zo blijf je altijd op de hoogte van wat er leeft en gebeurt in Hansbeke.

Lijkt het je leuk om deel uit te maken van deze dynamische groep? Heb je zin om je in te zetten voor de gemeenschap, om mee zorg te dragen voor elkaar, om van Hansbeke een nog betere plek te maken? Aarzel dan niet en stel je kandidaat voor de kerngroep! Stuur een mailtje naar [Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.](https://www.afrit12hansbeke.be/) en laat ons weten waarom je graag wil meedoen en wat je kan bijdragen. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen in ons team!

Agenda

Geen evenementen

Memorandum 2024

Archived Articles